Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu 12. Mezuniyet Töreni şölen havasında kutlandı

Mezuniyet töreninde Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulundan 204 ve Kelkit Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulundan 99 öğrenci mezuniyet sevincini yaşadı.

Kelkit Aydın Doğan MYO kampüs alanında yapılan törene, Kelkit Kaymakamı Naif Yavuz, Köse Kaymakamı Mustafa Duruk, Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, Köse Belediye Başkanı Şerif Aygün, Gümüşhane Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Bahri Bayram, Kelkit Aydın Doğan MYO Müdürü Doç. Dr. Nuri Baltacı, Kelkit Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Doç. Dr. Kemal Kurt, Kelkit İlçe Emniyet Müdürü Hasan Taşan, Aydın Doğan Vakfı İcra Kurulu Başkanı Candan Fetvacı, Aydın Doğan ailesi adına Zeynep Doğan, İlçemizde görev yapan çok sayıda kurum amiri, ulusal ve yerel basın mensupları ile öğretim üyeleri, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören; Yüksekokullarımız dönem birincilerinin konuşmaları, protokol konuşmaları, dereceye giren öğrencilerimize hediyelerinin takdimi, Kelkit Aydın Doğan MYO- Tiyatro ve Sanat kulübünün hazırladığı mini konser, Gümüşhane Üniversitesi Halkoyunları ekibinin gösterimi, mezun öğrencilerimizin yemin töreni ardından kep atma ve toplu fotoğraf çekimi ile tamamlandı.

Mezuniyetimize katılarak bizleri onurlandıran protokol üyelerine ve öğrenci ailelerine, mezuniyet töreninin organize edilmesine katkı sunan başta Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Nuri BALTACI olmak üzere Aydın Doğan Meslek Yüksekokulunun tüm paydaşlarına teşekkürlerimizi sunar, mezun öğrencilerimize hayatlarının bundan sonraki dönemlerinde başarılar dileriz.